Speedbox pre Bosch 2.0

Kód: SPEEDBOX 2.0
Neohodnotené
Značka: SPEEDBOX
€139,95
Skladom (2 ks)

Ladiaci čip SpeedBox 2.0 vám umožňuje potlačiť obmedzovač rýchlosti na elektrickom bicykli. Po nainštalovaní čipu sa na displeji vášho e-bicykla zobrazia skutočné údaje, ako sú maximálna a priemerná rýchlosť, denný počet najazdených kilometrov a cestovný dosah.

Detailné informácie

Podrobný popis

Ako pracuje SpeedBox 2.0?

Ladiacu súpravu je možné aktivovať priamo na displeji vášho bicykla. Po stlačení tlačidla WALK sa zobrazí hodnota 9,9 km / h (6,2 mph) a odteraz budete môcť jazdiť rýchlosťou 40 km / h, 50 km / ha dokonca viac ako 60 km / h ,

Ak chcete ladiacu súpravu deaktivovať, znova stlačte tlačidlo WALK. Na displeji sa zobrazí hodnota 2,5 km / h (1,6 mph) a rýchlostný limit sa vynuluje na 25 km / h. Váš e-bicykel potom bude fungovať rovnako ako pred inštaláciou čipu.

SpeedBox bol navrhnutý aj pre elektronické bicykle, ktoré nemajú klasickú riadiacu jednotku s tlačidlom Walk. V takom prípade stačí použiť kombináciu tlačidiel + - + - a SpeedBox bude aktivovaný. Rovnakým spôsobom môžete deaktivovať SpeedBox.

Zhromaždenie

Pri pripájaní čipu SpeedBox k e-bicyklu nájdete farebné konektory, ktoré uľahčujú inštaláciu. Pripravili sme pre vás podrobné pokyny a videá, ktoré vám uľahčia inštaláciu. Demontáž nášho ladiaceho čipu je rovnako jednoduchá. Ak máte akékoľvek problémy s inštaláciou alebo demontážou, neváhajte nás kontaktovať.

Ak plánujete nainštalovať SpeedBox na úplne nový bicykel, pred aktiváciou čipu sa uistite, že ste s ním jazdili najmenej 1 km.

Výstraha

Upozorňujeme, že prevádzkovanie tohto typu upravených elektrických bicyklov na verejných komunikáciách môže byť v niektorých krajinách v rozpore so zákonom. Výrobca nezodpovedá za škody spôsobené používaním produktov SpeedBox. Elektrické bicykle vybavené výrobkami SpeedBox sa nesmú používať na verejných cestách, na cyklistických trasách a na verejných miestach. Elektrické bicykle vybavené produktami SpeedBox sa môžu používať výlučne na súkromnom majetku a výlučne na vlastné riziko. Používanie SpeedBoxu môže viesť k zániku záruky vášho ebike.

Dôrazne odporúčame používať ďalšie bezpečnostné prvky a ochranné vybavenie, aby ste predišli zraneniam pri vyšších rýchlostiach.

Dodatočné parametre

Kategória: CHIP TUNING
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie