HUTCHINSON RHINO 26x2,35

Kód: HUTCHINSON RHINO
Neohodnotené
Značka: HUTCHINSON
€30
Na dotaz (1 ks)

Downhillový plášť Rhino je určený najmä do bahnitého terénu. Veľmi vysoké výstupky, ktoré majú tvar pyramídy, napomáhajú dobrému držanie v zákrutách a pýši sa aj vyoskou samočistiacou schopnosťou.Plášť príjemne prekvapí značnou odolnosťou, ktoré bolo docielené použitím dvojitej vrstvy tkaniny s 66 TPI. Hardskin technológia zvyšuje odolnosť proti poškodeniu a prerazeniu z boku plášťa.

Detailné informácie

Podrobný popis

  • Technológia Hardskin využívajúca vystuženú kostru plášťa, ktorá je tvorená pružnou a veľmi hustou textilnou mriežkou. Jej umiestnenie na bokoch zvyšuje odolnosť plášťa proti prerazeniu bez zníženia pohodlia alebo výkonu plášťa.
  • Air Light technológia využíva kombinácia najľahších druhov špeciálne zvolených materiálov pre dosiahnutie čo najnižšej hmotnosti plášťa. To zaisťuje týmto závodne orientovaným pneumatikám o 20% nižší valivý odpor voči štandardnému prevedení. Zníženie obvodové hmotnosti kolesa tak zároveň prináša ľahšie ovládanie spolu s oveľa ľahšie akceleráciou. Všetko je podriadené maximálnemu výkonu a pohodliu jazdy samotnej.
  • Výkonnejšie modifikáciou Tubeless plášťov je verzia Tubeless Light, ktorá využíva ich všetky prednosti a navyše je hmotnostne o 15% nižšie. Špeciálna zmes gumy potom prináša vyššiu odolnosť a výrazne lepšie jazdné vlastnosti. Zároveň si tieto pneumatiky udržujú takmer 4x dlhšie tlak ako ostatné bezdušové pneumatiky, čo z nich spolu s použitím preventívneho Protect? Air tmelu robí vysoko odolné prevedenie voči defektu. Testované tímom Orbey a Julien Absalomom.

Dodatočné parametre

Kategória: 26″
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: