Doprava

 

Možnosti dopravy

Na vašej objednávke sa začína pracovať hneď, ako ju podáte. V prípade, že uskutočníte vašu objednávku v doobedných hodinách, tovar od nás odchádza ešte v ten deň. To pre vás môžeme urobiť len preto, lebo tovar máme priamo na sklade ;) Ak to nestihnete doobeda, tovar zasielame zvyčajne hneď na druhý deň. Štandardná doba doručenia k vám domov je 2-3 pracovné dni.

 

1. Doprava kuriérom DHL

Doručenie na dodaciu adresu je väčšinou do 3 dní od vyexpedovania tovaru zo skladu JMŠPORT. Doprava je zadarmo pri každej objednávke nad 100 €. Pri objednávke do 100€ je poštovné 4,60€ s DPH.

 

2. Doprava do Českej republiky

Doručujeme aj do Českej republiky. Doručenie na dodaciu adresu je väčšinou do 5 pracovných dní od vyexpedovania tovaru zo skladu JMŠPORT. Cena za doručenie je 9,00 € s DPH.

 

3. Osobný odber

Tovar si môžte prevziať aj osobne na našej kamennej predajni vo Vrútkach na ulici 1. československej brigády 17. V prípade osobného odberu za dopravu nič neplatíte. Otvorené máme každý pracovný deň od 9:00 do 17:30 a v sobotu od 8:00 do 12:00. Obedná prestávka cez týždeň je od 13:00 do 13:30: