Na Splátky

Predaj bicyklov na splátky 

 

Nákup cez internet na Quatro môžete realizovať jednoducho, pri výbere realizácie platby si vyberiete možnosť  Platba cez splátkovú spoločnosť. Pri výbere tejto možnosti platby nie je možné poslať bicykel alebo vybraný produkt cez DHL, možnosť je iba sprístupnená pre osobný odber. Podmienkou je minimálna hodnota 100€. Celý proces vytvorenia zmluvy, schvalˇovanie a podpis zmluvy prebieha v kamennej predajni vo Vrútkách, okres Martin. To znamená, spolu s personálom vytvoríme zmluvu na web Quatra. Následne ju po jej schválení Quatrom podpíšeme, takže celý nákup vybavíme v priebehu niekoľkých minút.  
 

 

 

Postup pri nákupe na splátky:

Tovar si vložíte do nákupného košíka a v spôsobe platby si zvolíte Platba cez splátkovú spoločnosť. Odošlete k nám objednávku. V priebehu niekoľkých minút pripravíme tovar na vyzdvihnutie. Vyskúšate si vami zvolený tovar (napr. bicykel, skúšobná jazda pred predajňou), následne personál spolu s Vami vytvorí zmluvu na webe Quatra. Po schválení Quatrom podpíšeme a Váš produkt si môžete spokojne odniesť domov. 

Aké doklady sú potrebné pre vybavenie nákupu na splátky:

Nákup na splátky je možné využiť pri celkovej maloobchodnej cene tovaru od 100 € do 7 000 €. Pri nákupe do 5 000 € budete potrebovať nižšie uvedené doklady:

Zamestnaný občan
Občiansky preukaz, prípadne druhý doklad totožnosti (vodičský preukaz alebo cestovný pas alebo služobný preukaz policajta/vojaka z povolania) a doklad potvrdzujúci výšku vášho príjmu (kópia aktuálneho výpisu z účtu, kde je uvedená výška príjmu a odosielateľ alebo potvrdenie zamestnávateľa o príjme.

Živnostník
Občiansky preukaz, prípadne druhý doklad totožnosti (vodičský preukaz alebo cestovný pas) a doklad potvrdzujúci výšku vášho príjmu (potvrdenie o výške daňovej povinnosti SZČO alebo potvrdenie o podaní daňového priznania – kladné)

* Pri posudzovaní klienta má Quatro právo vyžiadať si aj ďalšie doklady. Pri nákupe nad 5 000 € je každý klient posudzovaný individuálne.

Schvaľovanie prebieha rýchlo a online. Do pár minút budete informovaný o výsledku schválenia.