Head SUPERSHAPE TEAM R SLR 2

Kód: 316638-137
Neohodnotené
Značka: Head
€180
Skladom (1 ks)
Variant

SUPERSHAPE TEAM R SLR 2 sú lyže navrhnuté spoločnosťou HEAD pre juniorských lyžiarov, ktorí sú démonmi rýchlosti. Pre riešenie zjazdoviek takým spôsobom, ktorý je hladký, zábavný a citlivý, tento model umožňuje mladým šampiónom rýchle napredovanie. Výkonová konštrukcia krytu JR a technológia ERA 2.0 zabezpečujú účinnosť, toleranciu a trvanlivosť. Stabilita tohto modelu sa ďalej zvyšuje použitím širšieho pása a skorého sklonu, aby užívatelia mohli rýchlo získať dôveru. Štruktúrovaná povrchová úprava hornej vrstvy a čiernej základne UHM C zvyšuje odolnosť tohto modelu, takže trvá sezónu po sezóne!

 

Detailné informácie

Podrobný popis

  • SX Detská špička s TRP a AFS Junior: špička je vybavená šmykom na šírku 65 mm. Topánky s gumovou podrážkou sa ľahšie uvoľnia, keď padnete. Bočnice, ktoré obsahujú malé valčeky, zabezpečujú, že je batožinový priestor pri strese a v prípade potreby ľahšie uvoľňuje. Je to všetko o bezpečnosti.
  • Úplná uhlopriečka: umiestnená na prednej časti špičky, celý systém s diagonálnymi rozmermi znamená, že predná časť vašej topánky funguje rovnako horizontálne, ako to robí vertikálne. Obmedzuje obmedzenie väzov a predchádza zraneniam, keď spadnete späť.
  • SuperLiteRail / SuperLiteRail II: systém nastavenia väzieb
  • SX Kid Heel Kus

Dodatočné parametre

Kategória: Zjazdové lyže
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Americká značka Head je od jej vzniku lídrom vo výrobe lyží, lyžiarských doplnkov a tenisového vybavenia. Boli prví, ktorí experimentovali s kompozitným zložením prebratým z lietadlového priemyslu z ktorého zakladateľ značky odišiel práve pre jeho víziu zlepšiť technológiu lyží, aby zdokonalil pôžitok z tohto krásneho športu.