Často kladené otázky

Internetový obchod jmsport.sk je prevádzkovaný predajcom športových potrieb JM SPORT so sídlom vo Vrútkach. Predávame len to, čo nájdete u nás v kamennom obchode, preto vám vieme vždy relevantne odpovedať na otázky týkajúce sa tovaru, ktorý ponúkame.

Naše obchodné podmienky nájdete v menu vľavo.

Pripravili sme pre vás prehľadnú tabuľku veľkostí, ktorá vám pomôže pri výbere. Tabuľka veľkostí.

Naša ponuka sa neustále rozrastá, ak sa však stane, že by ste nevedeli násť tovar, ktorý hľadáte, dajte nám vedieť. S našimi dodávateľmi máme dobré vzťahy a preto je často tento problém riešiteľný.

Naše telefonne číslo: 043/42 84 900

Možnosti dopravy, ktoré ponúkame nájdete v menu vľavo.

Ponúkame tri spôsoby platby :

  1. Na dobierku
  2. Na splátky cez Quatro (kontaktujte predajňu 043/42 84 900) 
  3. Platba na predajni v prípade osobného odberu tovaru

Doručenie na dodaciu adresu je do 3 dní od vyexpedovania bicykla z predajne JMŠPORT. Každý bicykel doručujeme zadarmo. Bicykel dostanete čiastočne rozložený. Aby sa všetko zmestilo do krabice, je nutné odmontovať predné koleso a pedále. V prípade cestných bicyklov dávame dole aj volant s riaditkami, tzv. ,,baranmi", ktoré by sa inak do krabice nevošli.

Ponúkame možnosť kúpiť si tovar aj na splátky cez Quatro. Cena produktu musí byť vyššia ako 100€. V prípade záujmu o kúpu tovaru na splátky, kontaktujte našu predajňu telofonicky na číslo 043/42 84 900 počas otváracích hodín alebo zašlite mail na jmsport@jmsport.sk, kde napíšete, o ktorý produkt máte záujem. My vám na email pošleme formulár, ktorý nám po vyplnení zašlete späť. Na základe údajov vo formulári vypracujeme Quatro zmluvu, ktorú vám opäť mailom pošleme na schválenie. V prípade, že s ňou súhlasíte, vytlačíte si ju, podpíšete a naskenovanú ju zašlete späť na náš email. Po obdržaní schválenej a podpísanej zmluvy vám produkt obratom zašleme na vašu adresu.

V prípade, že ste si zvolili ako spôsob doručenia tovaru osobný odber, tovar si môžte prísť prevziať na našu predajňu vo Vrútkach počas otváracích hodín, hneď ako vám od nás príde mail Potvrdenie objednávky. Tovar vám budeme držať na predajni 5 pracovných dní od odoslania tohto emailu. V prípade, že si ho nestihnete prevziať do tejto lehoty, budeme vás kontaktovať (telefonicky/emailom), či máte ešte o tento produkt záujem a kedy si ho prídete vyzdvihnúť. Pokiaľ sa s vami nebudeme vedieť skontaktovať alebo neprídete ani po tomto upozornení, obejndávku rušíme a tovar vraciame naspäť do našej ponuky.